11.09.2011 20:00
Gól za ČÁČOV:Ivan KROŠLÁK

5.kolo FK ČÁČOV - DUBOVCE 5 : 0 (2:0)

07.09.2011 14:20
V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal,v 15 min.vynikli na oboch stranách brankári,keď vyrazili ťažké strely.V závere polčasu vyrobili hostia dve hrúbky a domáci Halabrín ich potrestal dvomi gólmi.V druhom polčase už boli domáci lepším mužstvom a v 57 min.strelecky disponovaný Halabrín zavŕšil svoj hetrick.Potom ešte Salay a Sekáč,ktorý bol na ihrisku jednu minútu strelili domáce góly a Sekáč bol hneď nato vylúčený po potýčke s hosťujúcim Madákom.Rozhodoval:Holenka.Góly za Čáčov:Ľubomír HALABRÍN 3,Dominik SEKÁČ,Ján SALAY

4.kolo STRAŽE - FK ČÁČOV 4 : 2 (2:0)

28.08.2011 14:10
Góly za FK ČÁČOV:Ľubomír HALABRÍN,Ján SALAY

3.kolo FK ČÁČOV - POP.MOČIDLANY 1 : 2 (0:1)

22.08.2011 09:35
Začiatok patril domácim,no v 36.min.dal Foriška vedúci gól hostí,ba mohol pridať aj ďaľší.V 40 min.trafil domáci Salay brvno a po prestávke v 54.min.vyrovnal Filuš.Hostia však predsa len  vyhrali,keď v 62.min.trafil z tr.kopu Foriška-1:2.Rozhodoval Škoda,Holenka,z ktorých výkonom neboli spokojní najma domáci fanúšikovia.Gól za FK ČÁČOV:Ján FILUŠ.

2.kolo MOKRÝ HÁJ - FK ČÁČOV 3 : 1 (3:0)

15.08.2011 18:22
Stretnutie malo veľmi dobrú úroveň,domáci stretnutie rozhodli v prvom polčase v priebehu 20 minút.Hostia znižovali strelou Wágnera z 25 metrov.Pred 200 divákmi rozhodoval Blažek.Gól za FK ČÁČOV:Boris WÁGNER

1.kolo ŠAJ.HUMENCE - FK ČÁČOV 4 : 5 (2:4)

09.08.2011 13:19
Nováčik z Čáčova sa nezľakol domácich a už v 20 min.výhrával 0:4.Domáci ešte do poľčasu upravili na 2:4 a tak sa 1.poľčas aj skončil.Hostia sa s výsledkom uspokojili,čo sa im aj vypomstilo a domáci v 75.min vyrovnali na 4:4.Ale v prílišnej snahe o víťazstvo zabudli na obranu a v 83.min.dal Filuš víťazný gól hostí.Góly za FK ČÁČOV:Ľ.HALABRÍN 2,J.CHODÚR,J.KROŠLÁK,J.FILUŠ.

FK Čáčov 1933 - FAN Čáčov

29.06.2011 23:42
V sobotu 25. júna sa konal exhibičný zápas medzi mužstvom FK Čáčov 1933 a tímom fanúšikov FK Čáčov. Fotografie zo zápasu nájdete vo fotogalérii. Spoločné fotografie (zatiaľ bez popisu) zo zápasu si môžete stiahnuť na: foto1 , foto2. ------- Fotografia tímu FK Čáčov 1933     Pozn. 1. Fotografie sú kvôli ich veľkosti uložené na serveri www.edisk.sk (treba si zvoliť možnosť "Stiahnuť pomaly"). 2. V záhlaví stránky www.fkcacov.webnode.sk je chyba - nedovoľuje do hlavičky vložiť väčší obrázok.
Záznamy: 29 - 35 zo 35