Aktuality

13.kolo FK ČÁČOV - HLBOKÉ 5 : 1 (2:0)

30.10.2011 17:44
Už v prvej minúte domáci Sekáč po centri Chodúra otvoril hlavou skóre stretnutia.V 14.minúte Chodúr za faul na domáceho Sekáča premenil pokutový kop a takto aj 1.polčas skončil.V druhom polčase znižoval hosťujúci Chrenek v 60.min.,ale domáci Halabrín svojim hetrikom,ktorý si dal k svojim sobotňajším  narodeninám ukončil v tomto stretnutí strelecké trápenie hostí.Góly za ČÁČOV:Ľuboš HALABRÍN 3,Juraj CHODÚR(11m),Dominik SEKÁČ

12.kolo RADIMOV : FK ČÁČOV 2 : 1 (0:1)

23.10.2011 17:41
Gól za ČÁČOV:Ľuboš HALABRÍN

11.kolo FK ČÁČOV - RYBKY 3 : 2 (1:1)

17.10.2011 14:04
Stretnutie sa vyvíjalo veľmi zaujímavo.V 29.min.domáci Chodúr vsietil prvý gól,v 36.min.vyrovnával C.Mach.Potom sa hra odvíjala medzi 16-kami.Hostia sa ujali vedenia v 81.min.Vizvárym,ale domáci svojou bojovnosťou výsledok stretnutia otočili vo svoj prospech v priebehu dvoch minút Horňákom a Salayom.Góly za ČÁČOV:Juraj CHODÚR,Peter HORŇÁK,Ján SALAY.

10.kolo KOVÁLOV - FK ČÁČOV 3 : 1 (0:0)

10.10.2011 14:19
Rušné stretnutie s minimom šancí na obidvoch stranách,i keď hostia mohli do 30.min vyhrávať už 2-3 gólovým rozdielom,ale domáci brankár,ale i žrď domácej brány boli proti.Naopak,domáce mužstvo svoje tri šance využilo a keďže sa hrá na góly a nie na šance,tak aj zaslúžene vyhralo.Gól za ČÁČOV:Ľuboš HALABRÍN

9.kolo FK ČÁČOV - BRODSKÉ 1 : 0 (0:0)

05.10.2011 16:48
O tomto stretnutí sa dá povedať,že bolo stretnutie brankárov.Domáci brankár Chodúr(Kakao) zlikvidoval 5-6 čistých šancí,na druhej strane hosťujúci brankár podržal svoje mužstvo v 9 prípadoch.Domáci napokon dosiahli vytúžený gól v 90 min.Ivanom Krošlákom.

8.kolo SEKULE : FK ČÁČOV 2 : 1 (1:0)

28.09.2011 10:17
Stretnutie sa odohrávalo zvačša medzi 16-kami.Domáci mali stály tlak,ale neplodný tlak,až v 44.min.dali prvý gól.V druhom polčase mali viac šancí,ale dvakrát Lukáček a ani Trajlínek nedali.Hostia vyrovnali Bilkom,ale Trajlínek zabezpečil domácim vydreté víťazstvo.Gól za ČÁČOV:Róbert BILKA.

7.kolo FK ČÁČOV - ORESKÉ 1 : 3 (0:1)

19.09.2011 13:17
Domáci odohrali nešťastné stretnutie,keď hneď v úvode zahodili štyri vyložené tutovky,pri ktorých čaroval brankár hostí Bernát.Hostia sa ujali vedenia v 34.min.Kralovičom,V 53.min zvyšoval Baláž na 0:2 a v 64.min. Rampáček dokonal dielo vo víťazstvo Oreského.Domácim sa podarilo znížiť v 85.min.Stašekom.Gól za ČÁČOV:Vladimír STAŠEK.
Záznamy: 22 - 28 zo 35