FK ČÁČOV - KOVÁLOV(Prípravný zapas) 1 : 3

3.Prípravný zápas FK ČÁČOV - ZÁVOD 4 : 4

2.prípravný zápas FK ČÁČOV - VRBOVCE 0 : 3

09.02.2012 13:20

1.prípravný zápas HRADIŠTE - FK ČÁČOV 1 : 3

30.01.2012 17:29
V sobotu 4.2.2012 odohrali naši chlapci 1.tohtoročný prípravný zápas v Brezovej proti mužstvu Hradište pod Vrátnom,s ktorým vyhrali 3:1.

NOVÝ TRÉNER FK ČÁČOV 1933.

29.11.2011 16:48
Dňa 29.11.2011.FK ČÁČOV 1933 vymenoval do funkcie hlavného trénera dospelých IGORA MICHALICU(roč:1971).Igor bol naposledy hráč Koválova,no posobil ako hlavný tréner mládežnických klubov v FK Senica.   Týmto ho FK ČÁČOV 1933 v klube víta a praje mu čo nalepšie výsledky s "A"mužstvom v jarnej súťaži MO2011/12. Ďalej klub oznamuje svojim hráčom,že zimné tréningy aktuálne prebiehajú v športovej hale v Senici každý piatok od 20:30-21:30 hod.

15.kolo FK ČÁČOV - SMOLINSKÉ 2 : 2 (0:1)

16.11.2011 12:48
V prvom poľčase sa hralo vačšinou medzi 16-kami.V 16.min.dal gól Chodúr,no rozhodca ho z nepochopiteľných príčin neuznal,lebo vraj loptu za bránkovou čiarou nevidel.V 34.min.všetkých prekvapil malou domov  Bohuš Vach,ktorý vlastencom pomohol hosťom do vedenia 0:1.Po prestávke sa hralo na jednu bránu.Už v 49.min.vyrovnal Halabrín na 1:1.V 53.min.však Mráz netrafil dobre loptu a hosťujúci Pochyba dostal hostí opať do vedenia-1:2.Domáci tlačili,Vach po rohu trafil brvno,no vyrovnania sa dočkali až v 88.min.,kedy Chodúr trafil do vinkla a stanovil na konečných 2:2.

14.kolo CEROVÁ - FK ČÁČOV 1 : 1 (0:0)

08.11.2011 11:52
Vyrovnané stretnutie, domáci sa ujali vedenia v 70 min.Štorom.Zo zaslúženej remízi sa nakoniec tešili hostia,keď sa 10 minút pred koncom podarilo vyrovnať Filušovi.Hostia v samom závere mali ešte šancu zápas otočiť,keď išiel Chodúr sám na brankára,ale gól sa mu dať nepodarilo.
Záznamy: 15 - 21 zo 35