26.kolo: RYBKY - FK ČÁČOV 2 : 0 (2:0)

21.05.2012 14:50

Domáci Vizváry v 10 min.po centri Kováčika krížnou strelou k vzdialenejšej žrdi otvoril skóre 1:0.V 17 min.po akcii Miču bol v šanci hosťujúci Sekáč,ale v poslednej chvíli zachránil domácich Miro Petrúfka.Šance boli ešte na obidvoch stranách,gól hosťujúceho Halabrína pre ofsajd neplatil.Domáci zvýšili na 2:0 v 42 min.,keď Martin Petrúfka zúžitkoval pred bránou svoje skúsenosti.Hral sa pomerne pekný futbal,no v poslednej štvrťhodinke 1.polčasu sa na ihrisko vkradla nervozita aj vďaka rozhodcovi Danielovi,výsledkom čoho bola ČK pre hosťujúceho Chodúra(Kocku),ktorý značne oslabil svoje mužstvo.Aj po prestávke napriek oslabeniu posobili hostia futbalovejšie,ich snaha o skorigovanie výsledku bola očividná.Šancu na zníženie nevyužil Bilka ani Halabrín.Velká nespokojnosť bola na strane hostí s výkonom rozhodcu,ktorý si pomýlil futbal s rugby a niektoré ostré fauly zostali bez povšimnutia.