29.kolo FK ČÁČOV - FK CEROVÁ 1 : 8 (0:4)

11.06.2012 09:52
Jednoznačná záležitosť hostí.Gól za Čačov:Dušan MIČA

28.kolo HLBOKÉ - FK ČÁČOV 3 : 0 (2:0)

05.06.2012 15:34
Zápas začal vlažne,no už v 5.min.po akcii Morávka s Chrenekom dal vedúci gól domácich Ondrovič-1:0.Ten istý hráč v 42.min.po prihrávke Morávka obišiel nepresvedčivého obrancu hostí Vacha i brankára Chodúra a do prázdnej brány zvýšil na 2:0.Po prestáve začali hostia ofenzínejšie a Velický nebezpečne vystrelil,no netrafil bránu.V 70 min.Morávek vyhral súboj s obranou hostí a po jeho prihrávke prekonali domáci hosťujúceho brankára aj tretí krát-3:0.Hostia sa stále snažili,čo bolo na ich hre sympatické,no gól nedali.

27.kolo FK ČÁČOV - RADIMOV 4 : 7 (1:2)

29.05.2012 20:50
Stretnutie domáci začali veľmi dobre,keď sa už v 5.min.ujali vedenia gólom Sekáča.V 15 min.unikol hosťujúcej obrane ten istý hráč,no tentoraz gól nedal.V 19.min.Foriška vyrovnal na 1:1 a v 39.min.sa ujali hostia vedenia na 1:2 gólom Majzúna.V druhom polčase domáa obrana velké chyby,ktoré hostia potrestali 4 gólmi.Domáci ešte zápas skorigovali na konečných 4:7 gólmi Halabrína,Bilku a Sekáča.Góly za ČÁČOV:Dominik SEKÁČ 2,Róbert BILKA,Ľuboš HALABRÍN.

26.kolo: RYBKY - FK ČÁČOV 2 : 0 (2:0)

21.05.2012 14:50
Domáci Vizváry v 10 min.po centri Kováčika krížnou strelou k vzdialenejšej žrdi otvoril skóre 1:0.V 17 min.po akcii Miču bol v šanci hosťujúci Sekáč,ale v poslednej chvíli zachránil domácich Miro Petrúfka.Šance boli ešte na obidvoch stranách,gól hosťujúceho Halabrína pre ofsajd neplatil.Domáci zvýšili na 2:0 v 42 min.,keď Martin Petrúfka zúžitkoval pred bránou svoje skúsenosti.Hral sa pomerne pekný futbal,no v poslednej štvrťhodinke 1.polčasu sa na ihrisko vkradla nervozita aj vďaka rozhodcovi Danielovi,výsledkom čoho bola ČK pre hosťujúceho Chodúra(Kocku),ktorý značne oslabil svoje mužstvo.Aj po prestávke napriek oslabeniu posobili hostia futbalovejšie,ich snaha o skorigovanie výsledku bola očividná.Šancu na zníženie nevyužil Bilka ani Halabrín.Velká nespokojnosť bola na strane hostí s...

25.kolo: FK ČÁČOV - KOVÁLOV 1 : 2 (0:1)

14.05.2012 16:35
Hostia išli do vedenia v 45 min.gólom,ktorý padol z metrového ofsajdu,no rozhodcovia boli slepí.Domáci vyrovnali,keď vystihol nahrávku hosťujúcich obrancov domáci Vilček,ktorú nahral volnému Halabrínovi a ten sa nemýlil.V 84.min po Veselého strele nasledoval rohový kop,po ktorom upravil na konečných 1:2 Tokoš.Domácich od vyššej prehry zachránil výborne chytajúci brankár Ľ.Auxt.Gól za Čačov:Ľuboš HALABRÍN

24.kolo BRODSKÉ - FK ČÁČOV 1 : 4 (1:0)

07.05.2012 09:00
Od začiatku sa hral vyrovnaný futbal so šancami na obidvoch stranách.Hosťujúci Vach zahral v šestnástke rukou,za čo nasledovala penalta,ktorú premenil domáci Štvrtecký.Do druhého polčasu nastúpili hostia veľmi aktívne a dokázali premeniť svoje šance,keď nezastaviteľný Sekáč po individuálnej akcii vyrovnal a po chybe domáceho brankára otočil skóre Halabrín.V 82.min.poistil víťazstvo hosťom striedajúci Belohlávek,ktorý sa dokázal presadiť dvakrát a korunoval tak svoje víťazstvo.

16.kolo (DOHRÁVKA) FK ČÁČOV - Š.HUMENCE 4 : 1 (2:0)

02.05.2012 17:16
Prvú možnosť mali hostia.Velického strela sa neujala,no Sekáčov lob áno a domáci viedli.V 37.min.Wágner zvýšil na 2:0.V 47.min.sa Halabrín zastreľoval,aby dvomi gólmi dostal do štvorgólového vedenia domácich.Velický potom nevyužil svoju ďaľšiu šancu,o čestný úspech sa v 90.min.postaral Juraj Fila.Zápas napokon skončil kontumačnou prehrou Čáčova,keďže Milan Šurik nastúpil,hoci mal nazbierané 4 žlté karty.
Záznamy: 1 - 7 zo 35