Sezóna - 2010

17.kolo UNÍN - FK ČÁČOV 2:1 (1:0)

18.04.2011 15:25
Zápas,v ktorom mali viac z hry hostia,no nevedeli prekonať domáceho brankára.Gól za Čáčov:Juraj BELOHLÁVEK

16.kolo FK ČÁČOV - CHROPOV 4:2 (3:1)

13.04.2011 12:09
Stretnutie v Čáčove malo dobrú úroveň,hostia sa ujali vedenia Kudláčom,ale domáci ešte do polčasu otočili výsledok vo svoj prospech gólmi Filuša a Chodúra.V druhom polčase strelecky disponovaný Chodúr zvýšil na 4:1,ale hosťujúci Stúpal premenil pokutový kop a upravil na konečný výsledok...

15.kolo BOR.SV.JUR - FK ČÁČOV 0:2

05.04.2011 18:33
Góly:FILUŠ Ján,CHODÚR Juraj

14.kolo RADIMOV - FK ČÁČOV 4 : 2 (2:1)

27.03.2011 12:54
Góly za ČÁČOV : Ľuboš HALABRÍN (11m.),Vlado STAŠEK.

13:KOLO KOPČANY - FK ČÁČOV 3 : 0 (3:0)

19.10.2010 23:34
Domáci v tomto stretnutí vyškolili hráčov hostí v premieňaní šancí.Hostia mohli už po desiatich minútach vyhrávať o tri góly,ale svoje šance nedali,naopak domáci využili všetky tri,ktoré mali a zaslúžene vyhrali.

12.kolo FK ČÁČOV - SMRDÁKY 3:2 (1:0)

19.10.2010 23:18
Vyrovnané stretnutie,ktoré domáci rozhodli vo svoj prospech až v 79.min. gólom z pok.kopu.V samom závere mohli hostia vyrovnať,ale Masarykova hlavička išla tesne vedľa brány.Šance boli na obidvoch stranách,ale v tomto stretnutí nebolo súdené hosťom bodovať.Góly za ČÁČOV:Luboš HALABRÍN...

30.09.2010 20:20
Vo fotogalérii pribudla časť i pre mužstvo dorastu. Fotografie i video si môžete pozrieť na www.fotogaleria.cacov.sk

9.kolo VRÁDIŠTE - FK ČÁČOV 3:2(1:1)

28.09.2010 00:18
Vo vyrovnanom stretnutí mali domáci viac šancí a zaslúžene vyhrali,i keď o ich víťazstve rozhodla prísne nariadená penalta.Góly za ČÁČOV:Juraj CHODÚR,Ján MRÁZ